W konkursie wzięło udział 10 klas z dwóch szkół z Solca Kujawskiego: z Zespołu Szkół oraz z Gimnazjum nr 2. Sprawdź kto wygrał.
W dniu 6 grudnia 2011 roku wręczyliśmy nagrody w związku z rozstrzygnięciem II edycji konkursu „Podaruj serce na Gwiazdkę”. Zadaniem uczniów było stworzenie stroików świątecznych dla Sklepu Sue Ryder w Bydgoszczy. W konkursie wzięło udział 10 klas z dwóch szkół z Solca Kujawskiego: z Zespołu Szkół oraz z Gimnazjum nr 2. Stroiki zostały ocenione przez Komisję Stowarzyszenia im. Sue Ryder. Zwycięzcami konkursu w trzech kategoriach są:
– Szkoła podstawowa 1-3: klasa 1C z Zespołu Szkół
– Szkoła podstawowa 4-6: klasa 5B ze Szkoły Podstawowej nr 4
– Gimnazjum: klasa 2A z Gimnazjum nr 2
Dziękujemy pozostałym klasom za udział w konkursie:
– klasy: 3E, 2C z Gimnazjum nr 2
– klasy: 1A, 3B, 5A, 5C, 6C ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Zespole Szkół
Przedstawiciele Stowarzyszenia pogratulowali i wręczyli nagrody zwycięzcom w siedzibach szkół. Nagrodami były torty i dyplomy oraz upominki dla każdego ucznia. Wszystkie stroiki świąteczne dostarczone na konkurs oraz inne dekoracje przekazaliśmy do Sklepu Sue Ryder.
Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu przy ul. Drukarskiej 6 w Bydgoszczy, w którym można zakupić dekoracje gwiazdkowe z konkursu, jak i równiez wspaniałe prezenty świąteczne np. książki, porcelanę, obrazy, biżuterię.
Dochód ze sprzedaży przedmiotów przeznaczamy na potrzeby osób wymagających specjalistycznej opieki medycznej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.
Klasa 1C z Zespołu Szkół w Solcu Kujawskim
Klasa 5B z Zespołu Szkół w Solcu Kujawskim
Klasa 2A z Gimnazjum nr 2 w Solcu Kujawskim